Kuşadası Merkezde Kalabalık Aile İçin Günlük Kiralık Daire

Kuşadası Günlük Kiralık Ev 19 Kasım 2019

Kuşadası merkezde 10 kişinin konaklayabileceği biçimde büyük ve geniş günlük kiralık daire. Dairemiz nezih bir binada olup sadece aile olması durumunda günlük kiralık olarak verilmektedir. Kuşadası merkezde bulabileceğiniz en uygun fiyatlı günlük kiralık ev budur.

167 total views, 2 today

Kuşadası Gece Hayatı

Kuşadası Günlük Kiralık Ev 31 Ekim 2019

Kuşadası İzmir ve Aydın arasında kalan konumu ve iki büyük şehir ile de otoban bağlantısı olması sebebi ile yaz aylarının popüler eğlence ve tatil mekanlarından biri olmaya devam ediyor.

Kuşadası gece hayatı şehir merkezinde yoğunlaşmış durumda. Kuşadası Gece Hayatı bir kaç yıl öncesine kadar Kuşadası Barlar Sokağı civarında yaşanıyor olsa da, artık kale içi başta olmak üzere pek çok değişik noktaya dağılmış durumda.

Kuşadası Barlar Sokağı, işletmecilerin yanlış tavırları sebebi ile hızla kan kaybedip eski kalitesini yitirmiş durumda. Kuşadası Gece Hayatı eğer sizin içinde cazip görünüyor ve Kuşadası şehir merkezinde konaklama ihtiyacınız var ise sizlere Kuşadası Günlük Kiralık Ev bulmak konusunda yardımcı olmak bizim işimiz.

197 total views, 0 today

Kuşadası Dilek Yarımadası Milli Park

Kuşadası Günlük Kiralık Ev 7 Şubat 2019

Menteşe Dağları’nın, Ege Denizi’ne kavuşmuş olduğu yarımada da yer alan Dilek Yarımadası Milli Parkı Kuşadası Güzelçamlı ve Büyük Menderes Deltası olmakla beraber iki ayrı kısımdan ziyaret edilebilmektedir. İsmini o bölgenin 1.237 mt ile en yüksek noktası olmasından alan Dilek Tepesi’nden Milli Park Aydın ilinde bulunmaktadır. Milli Park’ın plajlar kısmına ise Güzelçamlı Beldesi’nden aracınızla  ya da yayan olarak gidebilirsiniz. Çam ağaçlarının olduğu o güzel yolda ilerlerken, uzun ağaçların arasından göreceğiniz maviliğe büyüleneceğinizden emin olabilirsiniz. Denize baktığınız zaman tüm güzellikleri görürsünüz fakat Dilek Yarımadası’nda bu güzelliği çok daha iyi tadabileceksiniz. Seyir teras kısmından manzarayı izleyerek, temiz havayı içinize çekebilirsiniz. Seyir teras kısmından manzarayı izleyerek, temiz havayı içinize çekebilirsiniz.

Dilek Yarımadası Milli Park gezmeniz için ilk önemli etkenlerinden birisi doğal hayvanat bahçesidir. Yolu giderken ağaçlara tırmanmış olan sevimli sincaplar ile kaplumbağalarla karşılaşmanız mümkün. Şanslı biriyseniz eğer alageyikleri görmeniz de mümkün. Yaban domuzları da park içerisinde bulunmaktadır. Ziyaretçilerin yiyecek artıklarını alabilmek için ziyaretçilere yaklaşarak evcil bir hale gelmişlerdir ve halen parka yaşamlarını sürdürebilmekteler. Büyük Menderes Deltası kısmındaki müze içerisinde Milli Park’ta yaşamış olan hayvanlar da sergilenmektedir. Anadolu Parsı nesli tükenmiş olsa da bir zamanlar burada yaşadığını de müzede görmeniz mümkündür.

Dilek Yarımadası Milli Park güzelliklerinden olan bir diğer kısımsa Zeus Mağarası. Eğer soğuk suyu seviyorsanız ve içerisinde olmak hoşunuza gidiyorsa Zeus Mağarası ziyaret etmeniz gerekir. Zeus Mağarası’nın derinliği ise ortalama olarak 10 ila 15 metredir. Dağdan ulaşan tatlı su, denizin tuzlu suyuyla mağarada buluşarak yeşil ve mavi serin bir mağara gölü olarak karşımıza geliyor. Yaz zamanında ziyaretçilerin en sık uğradığı mağarada ayrıca bir kısmında çıkan çamurla güzellik banyosu da yapılmaktadır. Mağaranın kutsal bir yer olduğunu düşünen kişiler ise etrafındaki çalılıkları dilek ağacı olarak kullanmışlardır. Güzelçamlı tarafında yaklaşık olarak 11 ila 12 km sonra yolun sonu askeri barikat ile sona ermekte. Bu alana gelene kadar dört adet mükemmel köyle görebilirsiniz.  

248 total views, 0 today

Kuşadası Gezilecek Yerler

Kuşadası Günlük Kiralık Ev 7 Şubat 2019

Ülkemizdeki en önemli turizm yerlerinden birisi olan Kuşadası fazla büyük olmayan bir ilçe olsa da içindeki ve çevresinde görülmesi gereken birçok yer bulunuyor. Kuşadası’na gittiğiniz zaman doğa ve tarihi yerler görebileceğiniz bir çok mekan bulunuyor. Kuşadası’nın en güzel yanıysa kolay bir şekilde her yeri gezebilmenizdir. Kuşadası’na geldiğinizde Kuşadası plajları ve Kuşadası Milli Parkını görmeden gitmemeniz gerekiyor.

Kuşadası plajları

Kuşadası mavi bayraklı olan denizi ve uzun plajları ile Ege Bölgesi’nde denize girebilmek adına en fazla tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. İzmir ve çevresinde yaşayan kişilerin yazlık evlerinin yer aldığı Kuşadası, düşük neminden dolayı bunaltmayan havası ile gelen ziyaretçilerine çok rahat bir tatil imkanı sunuyor. Kuşadası’nda denize girmeniz için birden fazla tercih edebileceğiniz plajlar bulunuyor. Genel olarak plaj ücreti olmayan yerler bulabilirken, isterseniz ücret vererek şezlong ve şemsiyelerden de yararlanabilmektesiniz.

Kuşadası Milli Parkı

Kuşadası Milli Parkı olarak anılan tam ismi ile Dilek Yarımadası olan park Aydın il sınırları içerisinde Dilek Dağı’nın son noktasına uzanmaktadır. Milli Parkın içerisinde nesli tükenmekte olan bitki ve hayvan türleriyle karşılaşabilirsiniz. Akdeniz Foku  ile kaplumbağaları parkın kıyısında yaşayıp, üremekteler. Milli Park’ın kuzey kısmında bulunan Dilek Tepesi’nin eteğindeyse Güzelçamlı köyü yöresinde tarih öncesindeki İyonya’nın politik birliği Panionion konfederasyonu toplantı yeri olduğu da söylenmektedir.

Güvercinada

Kuşadası’nın bir diğer simgelerinden olan Güvercinada, Hacıfeyzullah Mahallesi’nde bulunmaktadır. Güvercinadası denizden gelebilecek saldırıları önlemek amacı ile yapıldı. Ada üstünde Barbaros Hayrettin Paşa tarafından yaptırılmış olan kale ile İlyas Ağa tarafından yaptırılmış olan surlar bulunuyor. Surlar adayı tamamen çevrelemiş şekilde 3 metre yüksekliğinde inşası yapılmıştır. Kalenin inşasında kullanılmış olan taşlar ise Yılancıburnu’ndan getirildi.

Efes Antik Kenti’nin Tarihi

Efes Antik Kenti, M.Ö 6000 senesinde kurulmuştur. Birden çok uygarlığa ise ev sahipliği yaparak dünyanın en önde gelen tarihi kentlerden birisi olmuştur. Kentin Amazon adıyla anılmış olan bayan savaşçılar tarafından kurulmuş olduğu ve Arzawa Krallığı’nın şehri olarak anılmaktadır. Bu döneme ait olan net bilgiler mevcut olmasa da yerli halın uzun bir süre burada yaşadığı düşünülmektedir.

220 total views, 0 today

Kuşadası Kadınlar Denizi Kiralık Müstakil Ev

Kuşadası Günlük Kiralık Ev 29 Ocak 2019

Yazın yoğun zamanda Kuşadası’nda günlük kiralık ev bulabilmeniz imkansızdır. Kuşadası kadınlar denizi günlük kiralık müstakil ev yoğun günlere denk gelmeden tatilinizi ne zaman yapacağınız önceden belirli ise eğer yaz gelmeden evi ayarlamanız hem bütçeniz için hem de uğraşmamanız için önemlidir. Kuşadası Merkez Günlük Kiralık Ev seçeneklerinden sıkıldı iseniz Kuşadası Ladies Beach Günlük Kiralık ya da haftalık kiralık olarak kiralayacağınız müstakil evler birbirinden güzel olup, kendinizi lüks içinde hissetmenize neden olacak ve buradan hiç gitmek istemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlı olması bütçenizi çok fazla zorlamaması ise en güzel olan taraflarından biridir. Unutulmaz bir tatil geçirmek için Kuşadası seçiminiz çok önemli olmakla beraber belki de bugüne kadar yapmış olduğunuz tatil yerlerinden biri olabilir.

Kuşadası kadınlar denizi kiralık müstakil ev arayanlara en güzel seçenekleri sunmaktayız. Farklılığı hissedeceğiniz, evin her köşesinde huzuru bulabileceğiniz gibi seçmekte size kalıyor. Kadınlar plajına yakın olması en artılarından olurken, denize sıfır olan müstakil evler sabah kalkıp serin bir suya girip ayılmasına ve güneşin o doğuşunu yakından eşlik etmenize de yol açmaktadır. Kuşadası günlük kiralık müstakil ev arıyorsanız denize sıfır olması tatiliniz açısından çok daha iyi olacaktır. Ailenizle ya da tek başınıza geçireceğiniz bu tatil zamanında isterseniz haftalık, günlük ya da aylık ev kiralama fırsatınız bulunuyor. Tatil gününüze en yakın hangisi ise seçmeniz yeterli olacaktır.

Bizim sizlere önerimiz fırsatınız varken uzun bir tatil yapmak olacaktır. Günlük Kiralık Kuşadası kadınları denizi yakınlarında bulunmanız tatilinizi daha da şenlendireceğinden muhteşem bir atmosfer yakalayabileceksiniz. Kadınlar denizi halk plajı olduğundan dolayı kalabalık olsa da o kalabalığı hiç fark etmeden denize girebilmek, sevdiklerinizle beraber olmak artılarından biridir. Kuşadası günlük kiralık ev aramasını yaza bırakırsanız olduğundan daha yüksek fiyat ödemekle beraber konum olarak da iyi bir yer bulabilmeniz çok düşük bir ihtimaldir. Bu yüzden yaz gelmeden kiralık evlere bakmanız seçeneklerinizin daha çok olmasını sağlayacak ve bunun dışında uygun ücretleri de yakalamanız da çok daha kolay olacak. Hemen tatil için harekete geçin.

467 total views, 0 today

Kuşadası Günlük Kiralıklar

Kuşadası Günlük Kiralık Ev 23 Ocak 2019

Kuşadası tatil için harika bir ortama sahip. Buraya günübirlik olarak gelen pek çok tatilcinin geri dönmek istememesi sebebi ile son dakika konaklama hizmeti bulunmaya çalışılıyor. Bunun içinde en popüler olanı ise Kuşadası Günlük Kiralık Yazlık ve Kuşadası Günlük Kiralık Ev seçenekleri.

Kuşadası Merkez

Yazın yoğun günlerinde Kuşadası Günlük Kiralık Ev Sahibinden bulmak pek mümkün olmayacaktır. Kuşadası Günlük Kiralık Özel Havuzlu Villalar ise en çok tercih edilenler arasındadır. Ev bulamayanlar ise şansını Kuşadası Günlük Kiralık Pansiyon bulmak için dener. Kuşadası Günlük Kiralık Evler ise hafta içi yada sonu olmasına bağlı olarak fiyat farklılıkları göstermektedir. Günlük Kiralık ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan seçenekler arasından Kuşadası Günlük Kiralık seçmek olacaktır.

211 total views, 0 today

Kuşadası Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Kuşadası Günlük Kiralık Ev 7 Ocak 2019

Kuşadası günlük kiralık fiyatları bulunduğu konuma, denize olan mesafesine vede konaklayabilecek kişi sayısına göre değişiklik gösterebilir. Kuşadası günlük kiralık ev fiyatları tahmin edersinizki sezona görede fark gösterebilmektedir.

Yaz sezonu dışında 60 TL gibi fiyatlardan başlayan Kuşadası günlük kiralık seçenekleri yaz aylarında 120 TL gibi rakamlardan başlar. Yaz aylarının bayramlara tekabül eden günlerinde ise 250 TL civarında bir yer bulmak bile zor olabilir. Tabiki bu rakamlar başlangıç rakamları. Özellikle Kuşadası Günlük Kiralık Villa fiyatları yaz aylarında 300 TL den başlayarak 1000 TL gibi rakamlara bile ulaşabilmektedir.

İçinde olduğumuz 2019 yaz sezonunda fiyatlarda ciddi bir artış beklenmektedir. Artan dolar sebebi ile oteller yüksek karlılık sebebi ile yabancı turiste ağırlık vermiş durumdadır. Bu yüzden Kuşadası Apart Otel fiyatları bile oldukça yükselmiş durumdadır. Bu artışın yaz aylarında oluşacak yoğunluğa göre Kuşadası günlük kiralık ev fiyatları içinde bir artış olacağını göstermektedir.

282 total views, 2 today

Kuşadası Günlük Kiralık Evler

Kuşadası Günlük Kiralık Ev 7 Ocak 2019

Kuşadası sadece ülkemizin değil dünyanın sayılı tatil merkezlerinden biri olarak önemini koruyor. Özellikle mavi bayraklı ve altın sarısı kumlarla kaplı plajları ile yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmeye devam ediyor. 2018 yılında Türk Lirasında yaşanan aşırı değer kaybı turizm sektörünün yüzünü güldürdü.

Yabancı turist için Türkiye tatili artık %40 daha ucuz hale geldi. Bu yüzden 2019 sezonu yabancı turist için güzel geçecek olsa da yerli turist aşırı yüksek konaklama ücretleri sorun olacak gibi. Daha önce 30 dolar karşılığı konaklamayı kabul eden yabancı turist için bu bedel 90-100 TL arasındayken şu an için bu rakamlar 150 TL üstü rakamları buluyor. Durum böyle olunca yabancı turiste 150 TL bandında satabildiği bir gecelik konaklama hizmeti yerli turist içinde aynı seviyelere yükseliyor.

Kuşadası yazlıkçıların yoğun olarak yaşadığı bir bölge. Özellikle gurbetçi vatandaşlarımızın da bu bölgeden konut almayı tercih ediyorlar. Tatil için yılda 15 gün ile bir ay arasında yazlığına gelebilen bu kişiler için ek para kazanmanın en güzel yolu ise evlerini kullanmadıkları süre için günlük kiralık olarak vermek.

Kuşadası Günlük Kiralık Ev seçenekleri ise oldukça bol. Kuşadası Günlük Kiralık Yazlık ve Kuşadası Günlük Kiralık Villa seçenekleri arasında sizlere uygun seçenekler mutlaka karşınıza çıkacaktır. Aynı otellerde olduğu gibi erken rezervasyon seçenekleri ile daha uygun fiyatlar ile tatil yapmak mümkün.

Kuşadası Günlük Kiralık Ev seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Kuşadası Günlük Kiralık Ev Fiyatları ise sezona ve evin durumuna göre 150 TL ile 600 TL arasında değişebiliyor. Kuşadası Günlük Kiralık Fiyatları 2019 için 200 TL arasında olacağı düşünülüyor.

241 total views, 0 today

 • Kuşadası Kadınlar Denizi Kiralık Müstakil Ev

  by on 29 Ocak 2019 - 0 Comments

  Yazın yoğun zamanda Kuşadası’nda günlük kiralık ev bulabilmeniz imkansızdır. Kuşadası kadınlar denizi günlük kiralık müstakil ev yoğun günlere denk gelmeden tatilinizi ne zaman yapacağınız önceden belirli ise eğer yaz gelmeden evi ayarlamanız hem bütçeniz için hem de uğraşmamanız için önemlidir. Kuşadası Merkez Günlük Kiralık Ev seçeneklerinden sıkıldı iseniz Kuşadası Ladies Beach Günlük Kiralık ya da […]

 • Kuşadası Günlük Kiralık Ev Fiyatları

  by on 7 Ocak 2019 - 0 Comments

  Kuşadası günlük kiralık fiyatları bulunduğu konuma, denize olan mesafesine vede konaklayabilecek kişi sayısına göre değişiklik gösterebilir. Kuşadası günlük kiralık ev fiyatları tahmin edersinizki sezona görede fark gösterebilmektedir. Yaz sezonu dışında 60 TL gibi fiyatlardan başlayan Kuşadası günlük kiralık seçenekleri yaz aylarında 120 TL gibi rakamlardan başlar. Yaz aylarının bayramlara tekabül eden günlerinde ise 250 TL […]

 • Kuşadası Dilek Yarımadası Milli Park

  by on 7 Şubat 2019 - 0 Comments

  Menteşe Dağları’nın, Ege Denizi’ne kavuşmuş olduğu yarımada da yer alan Dilek Yarımadası Milli Parkı Kuşadası Güzelçamlı ve Büyük Menderes Deltası olmakla beraber iki ayrı kısımdan ziyaret edilebilmektedir. İsmini o bölgenin 1.237 mt ile en yüksek noktası olmasından alan Dilek Tepesi’nden Milli Park Aydın ilinde bulunmaktadır. Milli Park’ın plajlar kısmına ise Güzelçamlı Beldesi’nden aracınızla  ya da […]

 • Kuşadası Günlük Kiralık Evler

  by on 7 Ocak 2019 - 0 Comments

  Kuşadası sadece ülkemizin değil dünyanın sayılı tatil merkezlerinden biri olarak önemini koruyor. Özellikle mavi bayraklı ve altın sarısı kumlarla kaplı plajları ile yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmeye devam ediyor. 2018 yılında Türk Lirasında yaşanan aşırı değer kaybı turizm sektörünün yüzünü güldürdü. Yabancı turist için Türkiye tatili artık %40 daha ucuz hale geldi. Bu yüzden […]

 • Kuşadası Gezilecek Yerler

  by on 7 Şubat 2019 - 0 Comments

  Ülkemizdeki en önemli turizm yerlerinden birisi olan Kuşadası fazla büyük olmayan bir ilçe olsa da içindeki ve çevresinde görülmesi gereken birçok yer bulunuyor. Kuşadası’na gittiğiniz zaman doğa ve tarihi yerler görebileceğiniz bir çok mekan bulunuyor. Kuşadası’nın en güzel yanıysa kolay bir şekilde her yeri gezebilmenizdir. Kuşadası’na geldiğinizde Kuşadası plajları ve Kuşadası Milli Parkını görmeden gitmemeniz […]

Özel Fırsatlar İçin Arayın